در Uncategorized

لطیف ۱۰۰ درصد سود تقسیم کرد

لطیف ۱۰۰ درصد سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام، شرکت محصولات کاغذی لطیف با حضور ۸۱/۳ درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی در محل این شرکت برگزار شد.

به گزارش صدای بورس، در این جلسه سعید رکنی به نمایندگی از شرکت چوب و خزر کاسپین و صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازار گردانی صبا گستر نفت و گاز تامین به سمت ریاست مجمع، قباد کوشکی به نمایندگی از شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه به سمت ناظر ، سید محمد رضا سید حسین علاقه بند به نمایندگی از شرکت گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین به سمت ناظر و محمد شورشیان عضو و نائب رئیس هئیت مدیره شرکت محصولات کاغذی لطیف به سمت دبیر مجمع انتخاب شدند.

سهامداران عمده شرکت گروه صنعت سلولزی تامین گسترنوین-سهامی خاص ۳۰۰ درصد سهم و BFM صندوق.س.ا.ب. صبا گسترنفت و گاز تامین ۱۰.۶۵۰ درصد سهم هستند در این مجمع پس از استماع گزارش هیات مدیره علی اکبر هاشمی نگاهی به چشم انداز و ماموریت شرکت داشت و گفت: تولید و تامین انواع کاغذهای بهداشتی مورد نیاز صنایع بسته بندی به منظور مشارکت در ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه مبتنی بر رضایتمندی کلیه ذینفعان در بازارهای داخلی و منطقه ای با بومی سازی دانش فنی و با محوریت ارتقا دانش در صنعت سلولزی از اهم این ماموریت هاست.

وی ادامه داد: درآمد عملیاتی شرکت از ۳،۲۴۳،۵۸۶ میلیون ریال در سال ۹۹ به ۴،۸۴۵،۸۰۱ میلیون ریال در سال ۱۴۰۰ رسیده است همچنین در بخش سود عملیاتی نیز رشد قابل قبولی را تجربه کرده‌ایم. همینطور در بین رقبا و تولید کنندگان تیشو که ۹ بازیگر عمده حضور دارند (شرکت های: لطیف -حریر خوزسالالتان –پارس حیات–گهپونه – زرین برگ –نرمه آذربایجان-اریا سیوان جم- ماریناسان و لیافراور) شرکت رتبه اول را داراست. ظرفیت تولید اسمی حدود ۲۰۰ تا ۲۳۰ هزار تن در سال است و تولید عملیاتی حدود ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار تن در سال است. میانگین سرانه مصرف تیشو در کشور حدود ۲ کیلوگرم به ازای هر نفر در سرال است و میانگین سرانه مصرف جهانی ۵/۴ کیلوگرم به ازای هر نفر در سال است.

لطیف ۱۰۰ درصد سود تقسیم کرد

در انتها مجمع با تقسیم ۳۴۱ تومان سود به ازای هر سهم و انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار به پایان رسید.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Langauge »