در Uncategorized

 

 

 

شرکت کاسموفیلمز از بزرگترین تولیدکنندگان فیلم های بسته بندی به تازگی یک فیلم BOPP جدید که با چاپگر حرارتی می توان آن را چاپ کرد به بازار ارائه کرده است.

 

 

 

آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، این نوع فیلم ها BOPP DTP نام دارد. DTP مخفف Direct Thermal Printable است. یک لایه کوتینگ ویژه روی این فیلم نشانده می شود. هنگامی که این لایه با هد چاپگر حرارتی تماس پیدا می کند تصویر یا اطلاعات دیگر روی آن چاپ می شود. کار برد این فیلم برای تولید لیبل است. از این نوع لیبل برای دنبال کردن و رهگیری اجناس در انبار، غذای منجمد و بلیت پارکینگ و ده ها مورد دیگر استفاده می شود. این فیلم پاره نمی شود ارزان است و شکل آن مانند کاغذ است. به همین خاطر تصاویر با کیفیت بالا را می توان روی آن چاپ کرد. این فیلم با ضخامت های 70، 75 و 95 میکرون ارائه می شود.

این فیلم به گونه ای طراحی شده تا بتواند امنیت اطلاعات حساس را حفظ کند. اطلاعات را می توان مستقیم و بدون واسطه روی این فیلم چاپ کرد. پانکاچ پودار مدیرعامل کاسموفیلمز می گوید: از آنجایی که ما یک شرکت پیشگام در سطح جهانی هستیم، می خواهیم رشد تصاعدی داشته باشیم و با ارائه تولیدات بدیع و خلاق به مشتریانمان توسعه پیدا کنیم.
این فیلم جدید ما به راحتی قابل استفاده است و نیازی به بهره گیری از تجهیزات گران قیمت برای چاپ روی آن وجود ندارد. بر اساس گزارش های پژوهشی منتشر شده بازار چاپ مستقیم حرارتی در سال 2021 ارزشی معادل 491/2 میلیون داشته و انتظار می رود این بازار تا سال 2027 رشدی معادل 5.7 درصد را تجربه کند. ما می خواهیم با ارائه تولیدات خلاق در عرصه چاپ مستقیم حرارتی بخش عمده ای از این بازار را به خود اختصاص دهیم.

منبع:آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Langauge »