در Uncategorized
شرکت بزرگ کاغذسازی UPM اروپا از توقف همکاری با روسیه و محدود کردن همکاری با اوکراین خبر داد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، این شرکت در بیانیه ایی گفت: در نتیجه تجاوز روسیه به اوکراین، وضعیت ژئوپلیتیک در اروپا برای همیشه تغییر کرده است. این رویداد پیامدهای انسانی، سیاسی و اقتصادی گسترده ای در اروپا دارد و وضعیت به سرعت در حال تغییر است. دغدغه اصلی ما مردمی هستند که از جنگ رنج می برند. UPM از کارکنان خود در مناطق آسیب دیده پشتیبانی می کند. ما همچنین از این هفته کمک های بشردوستانه و مادی به اوکراین را آغاز کرده ایم.

UPM در حال حاضر تحویل خود به روسیه را متوقف خواهد کرد. کسب و کارهای UPM مشتریان و تامین کنندگان روسی را از وضعیت مطلع خواهند کرد. در حالی که صنعت جنگل در حال حاضر مستقیماً هدف تحریم های بین المللی قرار نمی گیرد، تحریم ها علیه بخش مالی ممکن است بر تجارت و معاملات UPM یا مشتریان آن در روسیه تأثیر بگذارد. تأثیر کامل تحریم‌ها و ضدتحریم‌های جدید کنونی و احتمالی تنها با تغییر وضعیت مشخص خواهد شد. UPM وضعیت را از نزدیک رصد می کند و بر این اساس تصمیم می گیرد.

UPM در هر دو کشور کارمندان، مشتریان و تامین کنندگان دارد، اما حضور UPM در بازارهای روسیه و اوکراین محدود است. UPM Raflatac یک پایانه توزیع در منطقه کیف با 13 کارمند دارد. عملیات ترمینال تا اطلاع ثانوی تعطیل است. در روسیه UPM 800 نفر را استخدام می کند که بیشتر آنها در کارخانه تخته سه لا Chudovo کار می کنند.
عملیات در حال حاضر طبق معمول در حال انجام است. مجموع فروش UPM به روسیه و اوکراین تقریباً 2٪ از کل فروش UPM در سال 2021 بود. دارایی ها در روسیه کمتر از 1٪ از کل گروه است. در سال 2021، کمتر از 10 درصد از منابع چوب UPM به فنلاند از روسیه سرچشمه می گیرد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Langauge »